Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi

Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi

20 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 305 defa okundu.
Reklam...

Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi


Telefon : 2722135213


Fax : 2722135214


Adres : Marulcu Mh. Kadınana Cd. Gedik Ahmet Paşa Cd. No:16/a Null Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : ozguryapi@ozguryapi.com.tr


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Demir Saç, Bakır, Krom, Pirinç, Kalay Ve Sair Metal I Malzemelerden Mamül Elemanların Alım Ve Satımı Ve I Anasözleşmesindeki Yazılı İşler. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Özgür Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.ş.-anbaryolu Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.