Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.

20 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 366 defa okundu.
Reklam...

Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.


Telefon : 2722133300


Fax : 2722157601


Adres : Hoca Ahmet Yesevi Mah, Özerler Holding İşhanı Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Motorlu Araçların Lastiklerinin Yeniden Soğuk Kaplamasında I Kullanılan Vulkanize Edilmiş Sırt Kauçuğu İmalatı, I Transmisyon Kayısı İle (v) Kayışı İmalatı, Kauçuktan Mamul I Her Nevi Plaka Ve Karo İm


Yetkili :


Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Özer Lastik Kaplama Konveyör Band Ve Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.