Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi

Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 624 defa okundu.
Reklam...

Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi


Telefon : 2722525446


Fax : 2722525441


Adres : Afyon-kütahya Yolu 10.km. Afyon Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Pamuklu, Yünlü, Suni Ve Sentetik Her Türlü Tekstil Sanayi I İşletmelerini Kurmak Ve İşletmek, İhracat, İthalat Ve Dahili I Ticareti. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Özdilek Alış Veriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi A.ş. Afyon Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.