Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.

Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 645 defa okundu.
Reklam...

Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.


Telefon : 2723412680


Fax :


Adres : Fatih Mh. Azeri Sk. No:41 İscehisar/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Maden,mermer Aramak, İmtiyaz Ve İşletme Ruhsatnameleri I Almak. Mevcut Mermer Ve Mermer Mozayığı İşleme Atelyeleri I Kurmak, Fabrikaları Yapmak. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Öz Afyon Ordu Kardeşler Maden Mermer.inş.nak.hayvan.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.