Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi

Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 208 defa okundu.
Reklam...

Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi


Telefon : 0 272 215 28 22


Fax :


Adres : Cumhuriyet Mh. Kurtuluş Cd. No:141/a Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Merkezin Ana Sözleşmesinde Yazılı İşler Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Kalemak Kale Makina Ticaret Ve Sanayi Kollektif Şirketi Kadir Ve Kerim Dayıoğlu Kurtuluş Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.