Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 339 defa okundu.
Reklam...

Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.


Telefon : 2722135640


Fax : 2722135639


Adres : Kasımpaşa Mh. Gazlıgöl Cd. Özer Sitesi D Blok No:3/c Null Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : hasansunay@hotmaİl.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Mermer,traverten,granit,serbantin,oniks Her Türlü Doğal Taşlar Rafine Sofra Tuzu,kaya Tuzu,demir Çelik,kömür,krom,alüminyum,magnezyum,kaolen,bentonit,ateş Kili, Kil V.b. Enerji Madenleri, Metal Madenleri, Sanayi


Yetkili :


Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Işık Mermer Granit Nakliyat Turizm Gıda Temizlik Maddeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.