Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti.

İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 322 defa okundu.
Reklam...

İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti.


Telefon : 2723412006


Fax :


Adres : Dörtyol Civarı Ankara Caddesi No.115 İscehisar/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Granit Ve Mermer Ocakları Açmak, İşletmek.yurt İçinde Ve Yurt Dışında Granit Ve Mermer I İşleme Tesisleri Kurmak, İşletmek. Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Her Türlü İnşa


Yetkili :


İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, İlkadım Mermer Nakliye İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.