Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti.

Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti.

20 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 672 defa okundu.
Reklam...

Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti.


Telefon : 2722175446


Fax :


Adres : Esentepe Mah.adnan Menderes Bu No.16 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : ferzcelik@hotmail.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Her Türlü Yapı Malzemeleri Ya Da Yapı Elemanları Diye I Adlandırılan Her Türlü Yapının İşnaasına Giren Tüm I Malzemenin, Özellikle Pvc Kapı Ve Pencere Sistemleri I Sektöründe Kullanılan Her Türlü Yap


Yetkili :


Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Durmaz Yapı Malzeme.inşaat Mad.mob.ve Dekoras.nakliye San.tic.ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.