Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi

Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 239 defa okundu.
Reklam...

Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi


Telefon : 2722122003


Fax : 2722131282


Adres : Marulcu Mh. Kadınana Cd. No:34 Null Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : celik_insaat03@hotmail.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Her Türlü Beyaz Eşya, Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır I Makinası, Oturma Grupları Ve Yatak Odası Grupları Mutfak I Mobilya Ve Eşyalarının Alım Satımını Yapmak. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Çelik Telekomü.sistem.day.tük. Mal.eml.inş.taah.müt.oto.san. Ve Tic.ltd.şti.afyon Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.