Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.

Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 458 defa okundu.
Reklam...

Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti.


Telefon : 2723413554


Fax :


Adres : Asrı Mezarlık Yanı İscehisar/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Mermer, Granit, Oniks Ve Her Türlü Doğal Taşların Ocaklardan I Çıkarılmasını Temin İçin Sınai Ve Ticari Tesisler Kurar. Bu I Madenleri İşletmek İçin Maden Tesislerini Kurar Ve İşletir. Alanında Faaliye


Yetkili :


Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Çakıoğlu Mermer Maden.dekaras. Gıda Nak.inşaat Malz.ith.ihr. San.ve Tic.ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.