Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti.

Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 329 defa okundu.
Reklam...

Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti.


Telefon : 2722134619


Fax : 2722140940


Adres : Dumlupınar Mah. Karagözoğlu Cad. Genelioğlu Apt. No : 46 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : apromed@mynet.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Her Türlü Medikal Ürünlerin İmalatı, Alım Satım,pazarlamasını Toptan Ve Perakende İç Ve Dış Piyasalarda Ticaretini Yapmak. Her Türlü İnşaat Taahhüt İşleri, Konut, İşyeri, Ticarethane İnşaatların


Yetkili :


Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Apro-med Afyon Medikal Protez Ortez Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.