Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 551 defa okundu.
Reklam...

Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi


Telefon : 2722211335


Fax :


Adres : Fatıh Mah. 173.sok 28.cad. Şen Apt. A Blok No:26 K:3 D:4 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : info@alemdarmarble.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Mermer, Traverten, Kum, Çakıl, Taş, Kireç, Tuğla Ve Kiremit I Ocakları Açmak, Yeraltı Yerüstü Maden İşletmeciliği Yapmak. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Alemdar Mermer Turizm İnşaat Nakliyat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.