Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 515 defa okundu.
Reklam...

Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi


Telefon : 2722122922


Fax : 2722143245


Adres : Dumlupınar Mah. Ambaryolu Cad. Örmecı Apt. No:37/a Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : abt2122922@hotmail.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Zirai İlaç, Araç Alet Ve Makinaları İle Yedek Parçalarının I Alım Satım İthalat Ve İhracatını Yapmak. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Afyon Bereket Tarım Gıda Hayv. Zirai İlaç Ve Aletleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.